top of page

Kontakta oss

Här hittar du alla kontaktuppgifter till skolan och förskolan.

Postadress​
Stenungsunds Montessori Ek. för.
Kyrkvägen 1
444 31 Stenungsund 

Daniel-Magnusson.jpg

Rektor grundskola och förskola

Daniel Magnusson

Mejl: rektor@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0703 – 77 07 15

Ekonomi och lön

Lena Arnudd

Mejl: lena.arnudd@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0720 – 03 31 60

Administration

Emma Karlsson

Mejl: emma.karlsson@stenungsundsmontessori.se

Telefon: 0765 - 13 16 26 

Ekonomi, lön och administration

Rebecka Johannesson (föräldraledig)

Mejl: rebecka.johannesson@stenungsundsmontessori.se

Skola - Arbetslag F-6

Telefon: 0720 – 03 08 74

Förskola

Avdelning Krabborna
Telefon: 0703 – 60 24 91

Avdelning Kräftorna
Telefon: 0703 – 60 22 91

Fritidshemmet Revet

Mejl: fritids@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0703 – 57 85 77

Skolsköterska

Tina Hansson
Mejl: shv@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0761 – 67 72 66

Kurator

Tina Hansson

Mejl: tina.hansson@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0761 – 67 45 42

SYV

Specialpedagog

Pia Olsson
Mejl: pia.olsson@stenungsundsmontessori.se
Telefon: 0761 – 67 19 15

Köksansvarig

Kyrkvägen 1
444 31 Stenungsund

bottom of page